Hoşgeldiniz

Soma MTK Rentacar Araç Kiralama

18 Yıldır hizmet verdiğimiz araç kiralama sektöründe, Kılıç Rentacar olarak çıktığımız bu yolda MTK Rentacar Araç kiralama olarak Soma ve çevresinde hizmet vererek hem mobil hem de birebir iletişim ile rezervasyon ve kiralama sağlayan araç kiralama şirketlerinden önde gelen firmalar arasında yerini korumaktadır.

Tüm araçları yetkili serviste bakıma giren ve rent a car kaskolu olan araçlarımız ile  müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ve her zaman en ekonomik fiyatla en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

 

Kiralık araçlarımız ile farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan MTK Rent A Car’ın ürün yelpazesinde ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar farklı modeller bulunmaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt seçenekleri esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz.

 

Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaç edinerek bu amacımıza her gün ulaşmak bizleri daha kaliteli hizmet vermeye sevk etmektedir. Araç Kiralama ihtiyacınızda bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

KİRALIK ARAÇ SAYIMIZ
YILLIK TECRÜBE
TOPLAM MÜŞTERİ
SAAT DESTEK
Güveni ve müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

MÜŞTERİ YORUMLARI